تماس بگیرید

پروژه مسکونی رفرانس کارتال

  • نام پروژه: پروژه مسکونی رفرانس کارتال
  • کمترین قیمت واحدهای پروژه (لیر): 500000
  • بیشترین قیمت واحدهای پروژه (لیر): 3500000
  • تعداد واحد ها در پروژه: 451
  • وضعیت پروژه: آماده تحویل و سندرسمی
  • شهر: استانبول
  • شماره تماس: 00905350384911
  • ارسال شده: ۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱:۰۴ ب.ظ
  • انقضاء: 1110568 روز, 18 ساعت
Referans-kartal (1)
پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 1پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 2پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 3پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 4پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 5پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 6پروژه مسکونی رفرانس کارتال - تصویر 7

توضیحات

رفرانس کارتال تاورز در منطقه کارتال یکی از بهترین و رو به رشدترین مناطق بخش آسیایی استانبول واقع شده است. این پروژه در قطعه زمینی بمساحت ۱۳۱۷۰ مترمربع در دو بلوک ۲۴ و ۳۱ طبقه مشتمل بر ۴۵۱ واحد مسکونی و ۸۰۰ مترمربع فضای تجاری بنا شده است.

واحدهای آن در پنج تیپ متفاوت یک خوابه تا پنج خوابه در متراژهای ۴۹ تا ۴۰۴ مترمربع به سبک مدرن طراحی شده است.

سازنده این پروژه شرکت Kiler GYO است که از شرکت های ساختمانی بنام و معتبر در کشور ترکیه می باشد و دارای رتبه بالایی در زمینه های مهندسی و ساخت و ساز است و برج سفیر سومین برج بلند استانبول با ارتفاع ۲۶۱ متر جزء رزومه این شرکت می باشد.

سبک طراحی و معماری این پروژه خاص و فوق العاده می باشد. فضاهای گرم و دلنشین، چشم اندازهای زیبا و فضاهایی برای گرفتن آفتاب و داشتن چندین آلترناتیو در انتخاب تراس که یکی از مهم ترین امتیازات این پروژه می باشد، همه اینها پروژه ای متفاوت را بوجود آورده که در آن اکثر آیتم ها مطابق با میل و خواسته شما خواهد بود.

متراژ تراس واحدها از ۹ مترمربع شروع و تا ۹۳ مترمربع ادامه دارد و نظیر آن را در کمتر پروژه ای خواهید دید.

در واحدهای این پروژه با داشتن منظره زیبای دریای مرمره و جزایر پرنس و تراس های جکوزی دار رو به دریا لذت واقعی زندگی در ارتفاع را تجربه خواهید کرد.

امکانات پروژه مسکونی رفرانس کارتال
در این پروژه امکاناتی نظیر مهدکودک، پارک بازی بچه ها، تراس هایی با کاربری های مختلف، باغچه های سرسبز با گل های زیبا و رنگارنگ، آبشارهای مصنوعی و فضای بازیهای آبی برای بچه ها موجود است ولی رفرانس کارتال تاورز فقط برای بچه ها نیست بلکه کانون توجه به خانواده ها نیز است.

با انواع آپارتمانهای شیک یک خوابه تا پنج خوابه منعکس کننده نمره قبولی در کیفیت و آسایش می باشد.

واحدهای یک خوابه و دو خوابه در ورودی پروژه در چهارطبقه پایینی برج اول قرار دارند. برای دوستداران طبیعت واحدهایی که در جلوی آنها باغچه است و برای خانواده های بزرگ و پرجمعیت واحدهای بزرگ پنت هاوس با متراژ ۲۱۱ الی ۴۰۴ مترمربع چهار و پنج خوابه طراحی شده است.

با داشتن امکاناتی نظیر استخرهای سرپوشیده و سرباز، حمام ترکی و سونا، سالن های سرگرمی، سالن های بدنسازی و پیلاتس، استودیوهای رقص، مسیرهای پیاده روی و دویدن و چندین امکان دیگر مشابه اینها پروژه رفرانس کارتال تاورز هم محل زندگیتان خواهد شد و هم بزرگترین محل تفریح و سرگرمی شما.

رفرانس کارتال تاورز با فروشگاههایش هم خواهد درخشید. در خانه جدیدتان احتیاجات روزمره خود را از مغازه های واقع در طبقه همکف تامین خواهید کرد. این طوری لذت خرید تا موقعی که بخواهید ادامه پیدا خواهد کرد.

دسترسی های پروژه مسکونی رفرانس کارتال
فاصله این مجموعه تا جاده ساحلی، ایستگاه مترو و دریای مرمره ۲ دقیقه، اتوبان E5 و بیمارستان کارتال ۳ دقیقه، اسکله ido کارتال ۴ دقیقه و فرودگاه سبیها ۲۷ دقیقه است و دسترسی های راحت و سریعی به سایر نقاط استانبول دارد.

امکانات و ویژگیهای پروژه بشرح زیر می باشد :

استخر روباز و استخر سرپوشیده، استخر مخصوص کودکان، پارک بازی بچه ها، حمام ترکی و سونا، سالن بدنسازی، مهدکودک، نگهبانی، دوربین مداربسته، منظره دریا، منظره جزایر پرنس، پارکینگ سرپوشیده، مسیرهای پیاده روی، سیستم ماهواره مرکزی، م

شناسه آگهی : 2145f1ad8418cd89

ارسال نظر