تماس بگیرید

مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول

  • نام پروژه: مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول
  • کمترین قیمت واحدهای پروژه (لیر): 450000
  • بیشترین قیمت واحدهای پروژه (لیر): 3000000
  • تعداد واحد ها در پروژه: 990
  • وضعیت پروژه: آماده تحویل و سند
  • شهر: استانبول
  • شماره تماس: 00905350384911
  • ارسال شده: ۵ مرداد ۱۳۹۹ ۸:۱۵ ق.ظ
  • انقضاء: 1110571 روز, 16 ساعت
nuvo-dragos (7)
مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 1مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 2مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 3مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 4مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 5مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 6مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 7مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 8مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول - تصویر 9

توضیحات

پروژه NUVO DRAGOS در منطقه مال تپه در بخش آسیایی استانبول قرار دارد.

این مجتمع مسکونی دارای ۹۹۰ واحد میباشد که در ۸بلوک در زمینی به مساحت ۵۲هزار متر مربع ساخته شده است. درNuvo دراگوس استانبول واحد هایی بصورت استودیو و یک خواب الی پنج خواب برای تمامی سلیقه ها طراحی شده است. واحد هایی به شکل دوبلکس و یا واحدهایی بصورت باغچه دار. متراژ واحد ها از ۵۰متر شروع می شود.

این پروژه دارای یک رزیدانس بسیار زیبا می باشد که بیشتر واحدهای ان دارای بالکن های بزرگ و دلباز می باشد. طراحی این رزیدانس لوکس میباشد و ورودی و راهرو یادآور هتلی لوکس است.

در طبقات میانی این رزیدانس باغچه های باصفایی تعبیه شده است که از طریق آسانسورهای پانوراما جلوه ای زیبا را نمایان می کند.

تمامی امکانات رفاهی در این مجتمع از جمله استخر روباز و رو بسته گرم، حمام ترک، استخر کودکان، زمین بازی کودکان، سالن ورزش، سونا، سالن یوگا، زمین تنیس و بسکتبال و فوتبال و فضای سبز برای ساکنین، رستوران در داخل مجموعه و محلی برای پیاده روی در نظر گرفته شده است.

در Nuvo دراگوس استانبول مجتمع شعبه ای مجموعه هایپرمارکت های میگروس قرار دارد. همچنین به فاصله ۲۰۰ متری از این مجتمع، سه مرکز خرید بزرگ مال تپه پارک و مرکز خرید مال تپه پیازا و مرکز خرید آناتولیوم مارمارا قرار دارد.

در جلوی مرکز مال تپه پیازا نیز ایستگاه مترو قرار دارد. و همچنین ۵دقیقه تا متروی جدید خط ساحلی فاصله دارد.

فاصله این مجتمع تا تونل آوراسیا فقط ۱۵ دقیقه است.

فاصله تا دانشگاه مال تپه فقط ۵ دقیقه.

در روبروی این مجتمع همچنین مدرسه و مرکز درمانی نیز وجود دارد.

این مجتمع یکی از بهترین مجتمع های بخش آسیایی می باشد که تمامی نیازهای یک زندگی را برآورده می کند.

بدون برچسب

  

شناسه آگهی : 8305f1d38c3356e4

ارسال نظر